Pozvánka ke společnému postupu

Také si lámete hlavu nad studiem nových zákonů a vyhlášek a propadáte „blbé náladě“, protože se ve spleti paragrafů úplně nevyznáte? A také se vám dělá temno před očima, když si představíte jejich aplikaci do vaší dennodenní praxe? Nejste v tom sami, ve zmatcích a podnikatelské nejistotě se ocitl úderem letošního ledna každý, kdo zaměstnává osoby se zdravotním postižením.  Pokud je budete chtít zaměstnávat dál, protože oni jsou u vás spokojení a vy s nimi také, čeká vás úmorná cesta vyptávání, zjišťování, vysvětlování, papírování a dohadování. Pokud tou cestou půjdete sami, může být hodně trnitá.  Komora ZZP vám nabízí pomocnou ruku, může se stát vaším průvodcem a spojit vaše osamělé hlasy v jeden, který už bude dostatečně slyšet. Ne nadarmo se říká, že v jednotě je síla.

 

Pokud se stanete členem KZZP, můžete se spolehnout mimo jiné na přísun exkluzivních informací, vzájemnou výměnu zkušeností na společných akcích a na spolehlivou poradenskou službu. Nenecháme vás tápat, budete součástí celku, který silou vozové hradby pohrne vaše problémy na patřičná místa, a dotlačí kompetentní orgány a instituce k jejich řešení. Náš web vám bude důvěryhodným partnerem, na něhož se můžete kdykoliv s čímkoliv obrátit a budete vyslyšeni. Až uplyne úvodní „prezentační období“, kterým chceme web KZZP představit veřejnosti, budou ty nejdůležitější informace a odpovědi na dotazy zpřístupněny jen registrovaným uživatelům, tedy jako bonus pouze členům Komory. Vy, kteří už jste členy, se můžete registrovat v pravé horní části homepage.

 

Komora neslibuje zázraky do tří dnů, ale zaručuje, že napne všechny svoje síly, aby se situace v zaměstnávání handicapovaných lidí zlepšila, abyste je nemueli propouštět ze svých firem a oni mohli i nadále zůstat daňovými poplatníky a cítili se tak platnými členy naší společnosti.

Výbor KZZP