Členové

 

 • MARCELA ADÁMKOVÁ

Zaměstnávám  55 zdravotně postižených osob v pěti trafikách v Praze a pěti terminálech on-line Sazky v řetězcích  společnosti Billa.

Kontakt: m.adam@volny.cz

 • MONT GROUP s.r.o.

Jsme chráněnou dílnou se sídlem v Kosticích okresu Břeclav. V této chvíli již máme vybudováno obchodní zastoupení v Brně a Ostravě a chystáme další. Našimi výrobními programy jsou zámečnické práce a  výroba aromatických visaček a to ne ledajakých.

Vedle reklamní produkce vyrábíme a v síti některých obchodních řetězců také  prodáváme vlastní řadu aromaterapie, pohlcovače pachů či odpuzovače molů a komárů. Naše vůně jsou v potravinářské, certifikované kvalitě a rozhodně přispívají k vyšší kvalitě prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme. Zaměstnáváme více než 70 zdravotně postižených spolupracovníků.

Kontakt: www.montgroup.cz

 • PROJEKT INTEGRACE o.p.s

Projekt Integrace o.p.s. je organizace, která pomáhá zdravotně a mentálně postiženým občanům v  jejich resocializaci. Předmětem hlavní činnosti je především  vzdělávání a zaměstnávání těchto osob v chráněných tréninkových dílnách v Praze 10. Mentálně postižení občané v naší společnosti procházejí programem “přechodu k samostatnosti”, díky němuž si osvojují potřebné pracovní a společenské návyky. V současné době organizace zaměstnává více než 30 občanů se zdravotním nebo mentálním postižením.

Kontakt: www.projektintegrace.cz

 • AGENTURA PANCÉŘ, s.r.o

Společnost má převážně charakter bezpečnostní agentury a agentury práce. Její působnost je celorepubliková. Zaměstnává převážně osoby se zdravotním postižením, jejichž poměr na stavu zaměstnanců činí více než 88%. Odběratelům služeb poskytuje náhradní plnění.


Kontakt: www.pancer.cz

 • OZP MANAGEMENT s.r.o

Jsme specializovanou společností na vyhledávání vhodných pracovních pozici a zaměstnávání uchazečů, osob se zdravotním postižením, s ohledem na stupně jejich pracovního omezení. Působíme po celém území České republiky. Vedoucí pracovníci v regionech mají dlouholeté personální zkušenosti při vedení pracovních týmů složených z osob se zdravotním postižením. Spolupracujeme výhradně se společnostmi, které garantují respektování specifických potřeb, tj. vytváření pracovních podmínek, kterou jsou objektivně vyžadovány při zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Kontakt: www.ozpmanagement.cz

 • EPAM DISTRIBUTION s. r. o

Firma EPAM® tibetská medicína s.r.o. spolupracuje s PROJEKTEM INTEGRACE, o.p.s. a zaměstnává osoby se zdravotním postižením, kteří se podílejí na výrobě produktů Epam. Produkty Epam Borise Tichanovského jsou připravovány podle starých tibetských receptur a jejich výroba je soustředěna do chráněných dílen, kde pracuje více jak 30 zaměstnanců. Pro dodržení tradičních tibetských procedur probíhá celý proces výroby ručně, a to od samotného sběru bylin, přes míchání až po konečné balení.

Kontakt: www.epam.eu/cz

 • D.I.SEVEN FACILITY s.r.o.

Kontakt: http: www.disevenfacility.cz

 •  INVALA v.o.s.

Sídlíme v Liberci a nabízíme kompletní vedení účetnictví na našem software. Součástí našich služeb je zpracování všech daní včetně požadovaných příloh. Při uzavírání smlouvy o vedení účetnictví a zpracování daní Vám bude nabídnuta služba vyřizování záležitostí, včetně předávání přiznání a přehledů, na finančním úřadu i u pojišťoven.

Další možností je využití našeho software formou vzdáleného přístupu. Díky této službě můžete průběžně nahlížet do zpracovávaného účetnictví, pořizovat samostatně různé přehledy. Aktivně můžete z našeho software fakturovat, vést pokladnu, sledovat své saldo, odesílat elektronicky příkazy k úhradě, případně načítat elektronické výpisy z banky. Nabízíme také zakládání, třídění a rovnání dokumentů v sídle vaší společnosti, v případě zájmu v prostorách našich kanceláří.

Kontakt: www.invala.cz

 • ESO Security Servis s.r.o.

Bezpečnostní, úklidové a administrativně správní služby Hradec Králové. Spolehlivostí, vysokou odborností a kvalitním výcvikem všech zaměstnanců zaručujeme vysoký kredit nabízených služeb.

Kontakt: www.esosecurity.cz

 •  SIRIUS Servis s.r.o.

Rodinná firma pečující o firemní klienty v oblasti úklidu a ostrahy od roku 1994.

 Kontakt: www.sirius-servis.cz

 • Pícl Karel – Sanyguard

Kontakt:

 • BONA ASSISTENTIA s.r.o.     

Společnost Bona Assistentia byla založena v roce 2014 a specializuje se na zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Snažíme se tak aktivně zlepšovat nelehkou situaci, ve které se mnoho OZP na trhu práce nachází. Věnujeme se především dodávkám profesních oděvů, dále také digitalizaci a přípravě pro archivaci dokumentů. Další služby můžeme poskytnout po dohodě. Jsme schopni se smluvně zavázat, že vám výši částky ročního odběru bude garantovat i pro účely náhradního plnění.

Kontakt: http://bonaassistentia.cz/, info@bonaassistentia.cz

 

 • ASOCIACE PRACOVNÍCH AGENTUR o. s.

Agentur (APA), založená roku 2001, je neziskovou nepolitickou profesní organizací sdružující agentury práce, převážně poskytovatele dočasné pracovní výpomoci (temporary help). Podmínkou členství v APA je povolení GŘ ÚP ČR ke zprostředkování zaměstnání, přistoupení k Etickému kodexu APA a dodržování Stanov APA. APA je k dispozici všem, kteří potřebují informace týkající se agenturního zaměstnávání, Zákona o zaměstnanosti či Zákoníku práce.

Kontakt: www.apa.cz

 • INO s.r.o

Firma se zabývá především poskytováním služeb v oblasti obchodní a administrativní agendy, dále zajišťuje úklidové služby a práci ve velkoobchodním skladu (outsourcing). V letošním roce začínáme realizovat jednoduchou výrobu a kompletaci školních  a kancelářských potřeb. Poskytujeme svým zákazníkům také náhradní plnění. Společnost INO s.r.o. byla založena 2. 2. 2005 a od roku 2010 zaměstnává zdravotně postižené občany, jejichž počet stále rozšiřuje.  V současnosti zaměstnává 10 osob se zdravotním postižením.

Kontakt: www.ino.cz

 • ENVIRA, o. p. s.

logo Envira  V Toulcově dvoře provozujeme integrační sociální podnik zaměstnávající více než 50% osob se zdravotním postižením různého typu v provozu Zdravé jídelny, rukodělné dílny, zahradnictví a environmentálně odpovědné údržby zeleně.

 • AB FACILITY SERVICES s. r. o.,

Společnost AB Facility Services s. r. o., založená v roce 2009, nabízí svým klientům technickou správu budov, úklid vnitřních i venkovních prostor, dispečink, ostrahu majetku a osob, montáže a revize elektrických zařízení a údržbu zeleně. Dále také poskytuje poradenství v oblasti úspor a energií. Při poskytování služeb využívá tzv. integrovaného facility managementu, kdy je klientovi nabídnuta efektivní služba správy celých objektů a širokého spektra činností v jedné zakázce. Ve společnosti je zaměstnáno více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením po celé České republice.

Kontakt: www.abfacility.cz 

 • ATALIAN Servis CZ s.r.o.

Společnost ATALIAN Servis CZ  s. r. o., založená v roce 2010, nabízí svým klientům technickou správu budov, úklid vnitřních i venkovních prostor, dispečink, ostrahu majetku a osob, montáže a revize elektrických zařízení a údržbu zeleně. Dále také poskytuje poradenství v oblasti úspor a energií. Při poskytování služeb využívá tzv. integrovaného facility managementu, kdy je klientovi nabídnuta efektivní služba správy celých objektů a širokého spektra činností v jedné zakázce. Ve společnosti je zaměstnáno více jak 80 % zaměstnanců se zdravotním postižením po celé České republice.

Kontakt: www.atalian.cz

 • M2C Logistic s.r.o.

 • REXON SECURITY s.r.o.

 • EMERGE , a.s.

 • EMERGE VÁŠ PARTNER PRO VÝROBU A LOGISTIKUJsme odpovědná společnost postavená na téměř 30 leté kvalitě a spokojenosti našich zákazníků. EMERGE je profesionálním partnerem ve výrobě i logistice, což potvrzuje certifikace IATF 16 949, ISO 9001, TISAX, ISO 14001, ISO 50001, podle kterých je od roku 2017 společnost certifikována a spokojení zákazníci.Poskytujeme logistické a výrobní služby v mnoha oblastech včetně lisování a svařování. Zajišťujeme fullservice v logistických službách a nabízíme jak zajištění výroby přímo u klienta, tak i možnost vymístění výrobních linek a procesů do našich prostor.Disponujeme vlastními výrobními kapacitami a svým zákazníkům je dokážeme nabízet v návaznosti na naši logistickou činnost jako kompletní balíček služeb. Výrobní provozy máme rozmístěny v mnoha lokacích v České republice a jejich síť neustále rozšiřujeme.Naše kompetence:pružnost při zavádění nového projektuvšechny procesní kroky z jedné rukyflexibilita a maximální přizpůsobení požadavkům zákazníkadodavatel TIER 1

  komplexní servis logistických a výrobních služeb

  zajištění náhradního plnění

  zajistíme libovolnou povrchovou úpravu formou externích partnerů

  kompletní služby od posouzení poptávky, přes studii vyrobitelnosti, pod aktivním řízením projektového managementu s finálním procesem seriové (i neseriové) výroby a následného logistického servisu – vše plně dle standardů automotive

  lisování postupové transferové

  vývoj a návrh pro nové i stávající klienty

  bodové sváření ručními bodovkami (silnostěnné, slabostěnné plechy)

  MIG, MAG, TIG sváření

  MIG robotické sváření

  automatické robotické linky

  zajištění údržby pracovišť.

  Kontakt: www.emerge.cz

 • Komplexní služby věřitelům s.r.o.

 • Hlídací a úklidová agentura s.r.o.

 • PONS servis s.r.o.

 • MOBA Security s.r.o.

 • WAKKENHAT FIN-SECURITY s.r.o.- koncern

 • CORA PLUS s.r.o.

 • CORA PLUS s.r.o. je významným dodavatelem komplexních úklidových a dalších doplňkových služeb pro průmyslové provozy, kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, banky, hotely a další instituce.Na trhu působíme už od roku 1991, jsme ryze česká firma, která staví na osobním přístupu k zákazníkům, flexibilitě a rychlosti při řešení jejich přání a profesionalitě a odbornosti našeho týmu.Kvalita našich služeb je za každých okolností vidět – i proto většina našich nových zákazníků přichází na doporučení těch současných.Nabízíme naprosto individuální přístup a dbáme na maximální spokojenost našich klientů a díky tomu máme velké množství referencí.

  Díky našim nejmodernějším technologiím nabízíme vysokou kvalitu a maximální přidanou hodnotu.

  Nabízíme různé formy/typy úklidových služeb. Běžný úklid, speciální úklid, mytí prosklených ploch, hloubkové strojní čištění, výškové úklidové práce, odstranění graffiti, doplňkově i odstranění nánosů olejů a maziv, prachu a provozních kapalin, polymerizace podlah dezinfekci, dezinsekci, deratizaci atd.

  Provádíme čištění technologií, tryskání suchým ledem a odlakování. Zajišťujeme pro klienty bezpečnostní služby, přípravu systému ostrahy objektů, pravidla a systém pochůzek, systém obsluhy a komunikace v rámci pultu centrální ochrany. Zajištění provozu a archivace kamerových a dozorových systémů včetně obsluhy EZS a EPS, správu parkovišť, recepční služby a bezpečnostní audit.

  Naše společnost zaměstnává více než 50% osob se zdravotním postižením. Díky zaměstnávání OZP můžeme zákazníkům poskytnout náhradní plnění dle Zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. v platném znění.

 • FO Píclová Ivana